12 października, 2017

Terminale kart płatniczych

Terminale kart płatniczych

 

 

Od ponad 100 lat bezgotówkowe formy płatności stają się coraz powszechniejsze w handlu i usługach detalicznych. Terminal kart płatniczych jest coraz częściej niezbędnym udogodnieniem dla klienta w większości punktów handlowych i usługowych. Coraz trudniej wyobrazić sobie możemy funkcjonowanie bez plastikowej karty w portfelu. Co więcej możliwość płatności kartą lub nawet smartofnem jest często wyznacznikiem tego czy klient skorzysta z naszych usług.

Jak łatwo pozyskać nowych klientów ?

W 2015 roku przeprowadzono na zlecenie Visa Europe na 5 europejskich , między innymi w Polsce badanie internetowe.

Zgodnie z jego wynikami 47% polski konsumentów posiadających kartę płatniczą w grupie wiekowej 16-60 lat zadeklarowało, że woli robić zakupy w firmie przyjmującej płatność kartą, niż w takiej, które tego nie oferuje. Około 26% użytkowników kart w Polsce przyznało natomiast że zrezygnowało z zakupów ze względu na brak możliwości zapłaty kartą*.

Wynika z tego prosty wniosek, w sytuacji gdy obsługujemy konsumentów wprowadzenie formy płatnością kartą może znacząco zwiększyć nasze obroty.

Nie taki terminal drogi..

Przez lata wielu naszych klientów w Koszalinie i okolicach nie decydowało się na wprowadzenie obsługi kart płatniczych i montaż terminala ze względu na panujące obiegowe przekonanie o wysokich kosztach obsługi płatności.   Obecnie możemy takie opowieści traktować w kategorii miejskich legend.

W naszej ofercie można znaleźć rozwiązania o koszcie dzierżawy terminala wynoszącej już 1 zł miesięcznie. Przy umowach o marży operatora na poziomie z już od 0,19% od transakcji stanowi to niezwykle atrakcyjną ofertę i daje szanse na szybkie pozyskanie nowych klientów naprawdę niewielkim kosztem.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym dopasujemy ofertę do Państwa potrzeb i umożliwimy obsługę płatności lub zmianę operatora na takiego, który oferuje korzystniejsze warunki. Dodatkowo poza samą obsługą płatności instalowane przez nas terminale umożliwiają wprowadzenie bez dodatkowych kosztów kolejnych usług, takich jak sprzedaż doładowań do telefonów, obsługa płatności za rachunki, wypłaty gotówkowe, które mogą stanowić przy okazji dodatkowe źródło dochodu.

Modele terminali w naszej ofercie 

[smartslider3 slider=3]

 

*źródło: https://www.visa.pl/o-nas/aktualnosci/dzieki-akceptacji-kart-platniczych-male-firmy-moga-zmniejszyc-utrate-klientow-niemal-o-jedna-czwarta-1231600?returnUrl=%2Fo-nas%2Faktualnosci%2Fplatnosc-karta-479745.aspx